fbpx

ZAPRASZAMY NA PODCAST!

dochodowe
studio graficzne

inspiracja, wiedza i motywacja do pracy na własnych zasadach i budowania studio graficznego Twoich marzeń

Posłuchaj nas na:

W podcaście dzielimy się kulisami prowadzenia butikowego studio graficznego. Jeśli szukasz sposobu na dobrze prosperujący biznes, fajne zlecenia i autentyczną radość z kreatywnej pracy, to trafiłaś w dobre miejsce!

Nasz nieszablonowy podcast jest skierowany głównie do graficzek i web-designerek, które na co dzień prowadzą swoje firmy i tworzą projekty we współpracy z klientami 1:1.

W każdym odcinku zaserwujemy Ci same soczyste wskazówki prosto z naszego graficznego podwórka. W podcaście opowiadamy jak pracować w zrównoważony sposób w biznesie kreatywnym, by jednocześnie czerpać satysfakcję ze swojej pracy, omijać komunikacyjne pułapki i przy okazji nie dać się złapać wypaleniu zawodowemu! Całość staramy się okrasić dobrym humorem.

Bo jesteśmy przekonane, że zasługujesz na biznes, które daje Ci siłę, byś mogła robić to, co kochasz najbardziej, na markę, która przyciąga wymarzonych klientów i na współprace, które przynoszą Ci autentyczną radość i głębokie poczucie spełnienia.

złap kubek kawy lub kieliszek orzeźwiającego prosecco i dołącz do nas w kolejnym odcinku podcastu Dochodowe Studio Graficzne!

NAPOPULARNIEJSZE ODCINKI

ODCINEK #03

o najważniejszej rzeczy, która odmieniła nasz sposób prowadzenia studio

ODCINEK #07

3 błędy w budowaniu portfolio studio projektowego 

ODCINEK #08

jak pozyskiwać (dobrych) klientów w biznesie graficznym?

czy w swojej codziennej pracy:

R

czułaś, że żyjesz w ciągłym napięciu? Bałaś się, że każde zlecenie, które odrzuciłaś, każda grupa, do której nie dołączyłaś, oznaczały kolejną zmarnowaną szansę?

R

bałaś się podnieść stawki i stresowałaś się, że wszyscy klienci od ciebie uciekną, uznając że Twoje usługi są za drogie?

R

wrzucałaś masę postów na Insta, ale pies z kulawą nogą nie obejrzał się za Twoimi projektami, choć są naprawdę dobre?

R

nie czułaś się wystarczająco pewnie, by podać klientowi prawdziwą wycenę swojej pracy i z obawy przed odrzuceniem zaniżałaś swoją ofertę?

R

współpracowałaś z klientem, który nie szanował Twojego wysiłku, spóźniał się z płatnościami lub nie zapłacił w ogóle, miał milion uwag i przejmował kontrolę w procesie?

no to posłuchaj tych odcinków:

KILKA SŁÓW O NAS

o wzlotach i upadkach własnego biznesu kreatywnego opowiemy Ci my, Karla i Ania, czyli graficzki, założycielki studio SHABLON, strateżki komunikacji, edukatorki i twórczynie przełomowego kursu o prowadzeniu własnej działalności graficznej.

Od ponad 8 lat wspieramy graficznie kobiece biznesy online i współpracujemy z klientkami, świadcząc szyte na miarę usługi projektowe. Prowadzimy też kursy i warsztaty online dla początkujących. Uczymy jak tworzyć spójny wizerunek, grafiki i strony www dla dziewczyńskich biznesów.

A wspieranie innych graficzek, naszych sióstr po fachu, to nasze oczko w głowie, w myśl zasady „collaboration over competition”, która przyświeca nam we wszystkich działaniach.

Mamy nadzieję, że w naszym podcaście znajdziesz inspirację do zmiany Twojego graficznego biznesu na lepsze! A jeśli masz ochotę na więcej wiedzy, zajrzyj tutaj na naszego bloga. Trzymamy za Ciebie mocno kciuki, Dziewczyno!

PRZECZYTAJ, CO O PODCAŚCIE MÓWIĄ SŁUCHACZKI

Właśnie wysłuchałam pierwszy odcinek podcastu i omg!!! Niesamowity, (…) momentami jakbym słuchała o sobie. Fantastycznie! Z wypiekami na twarzy czekam na kolejny.

Ewa

wesprzyj podcast

to proste i do tego nic nie kosztuje

01

oceń & zrecenzuj

Jeśli podcast pomógł Ci spojrzeć na pewne zagadnienia z zupełnie nowej strony lub uratował Cię przed złymi decyzjami, koniecznie daj znać, oceniając go na wybranej platformie (Spotify lub Apple Podcasts). To dzięki ocenom wiemy, czy robimy dobrą robotę. Ogromnie nam pomożesz, dając podcastowi 5 gwiazdek.

02

udostępnij

Też Cię wkurza podejście, według którego wszyscy dla wszystkich są konkurencją? Jeśli tak jak my wolisz collaboration over competition, udostępnij info o podkaście np. w stories na Instagramie albo podziel się linkiem do tej strony na swoim profilu na Facebooku lub LinkedInie.

03

zadaj pytanie

Ten podcast tworzymy z myślą właśnie o Tobie, więc jeśli masz pytania, śmiało! Kliknij poniżej i opisz nam swoje wątpliwości. Potem nie pozostanie Ci już nic innego, jak wypatrywać kolejnych odcinków podcastu i odpowiedzi na swoje pytania.