fbpx

o nas

jesteśmy Karla i Ania, czyli kreatywne duo grafików i strategów komunikacji.
Od 6 lat pomagamy ambitnym przedsiębiorcom, takim jak Ty, tworzyć wpadający w oko wizerunek i spójną komunikację graficzną, przyciągającą wymarzonych klientów. Słuchamy, proponujemy, radzimy i dobieramy rozwiązania dedykowane różnym kanałom, dzięki czemu Twoja marka stanie się rozpoznawalna, klienci zaufają Twojemu autorytetowi, a Ty zobaczysz realne zyski w swojej kieszeni.

Od roku pracujemy z Sylwią, programistką, która opiekuje się techniczną stroną projektów.

tworzymy dla biznesów kreatywnych, eksperckich i edukacyjnych oraz twórców z branży moda, uroda i lifestyle.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

wiemy, jak łączyć świetny wygląd i zyskowny biznes

Na co dzień tworzymy killer-brandingi i projektujemy efektywne, konwertujące strony www dla klientek, które cenią sobie profesjonalny, a zarazem stylowy look. Proces postawienia marki na nogi rozpoczynamy od nakreślenia strategii wizerunku. Cała nasza uwaga i biznesowy know-how skierowane są na Ciebie, dzięki czemu nasze projekty pomogą Ci nie tylko rewelacyjnie wyglądać i czuć się świetnie w swojej skórze, ale także osiągać założone cele biznesowe i sprzedażowe.

inteligentne systemy i oszczędność czasu

Twój wizerunek lub Twoja strona nie dają Ci oczekiwanych rezultatów? Już dawno przestały wystarczać Twojemu biznesowi? inteligentne rozwiązania sprawią, że Twoja marka zacznie pracować tak, jak tego oczekujesz, przynosząc Ci realne zyski. Z nami zaprzyjaźnisz się ze swoim sprzedażowym landingpagem i całą gamą narzędzi, które ułatwią Ci życie i pozwolą wznieść Twój biznes na wyższy poziom. Jeżeli czujesz, że Twój obecny wizerunek czy strona nie pasują już do Twojego biznesu, my wiemy, jak to zmienić, Dziewczyno!

kochamy styl editorial, look magazynów i retro komiksów

Jeżeli myślisz o papierowych produktach fizycznych, to świetnie się składa! Projekty self-publishingowe to nasz konik, dzięki któremu zyskasz nasze wsparcie koncepcyjne i produkcyjne przy wydawaniu swojej publikacji, niekoniecznie magazynu modowego! A jeżeli tak jak my uwielbiasz nowoczesny, kobiecy styl, to przemycimy go do całego Twojego wizerunku.

POGADAJ Z NAMI
NOWE PROJEKTY

wiemy, że Twoja marka jest naprawdę świetna! Czas pokazać to całemu światu i zawalczyć o biznes i zyski, o których ciągle tylko marzysz!

bezpłatna konsultacja

jesteśmy małym, rodzinnym studio, w którym

panuje przyjazny klimat i kreatywna atmosfera

jeżeli potrzebujesz pomocy osób, które kiedyś były na Twoim miejscu, ale zmieniły frustrujące zarobki na życie spełnionych przedsiębiorców, kobiet i mam, umów się z nami!

  jesteśmy małym, rodzinnym studio, w którym panuje przyjazny klimat i kreatywna atmosfera

  jeżeli potrzebujesz pomocy osób, które kiedyś były na Twoim miejscu, ale zmieniły frustrujące zarobki na życie spełnionych przedsiębiorców, kobiet i mam, umów się z nami!

   nieszablonowy SHABLON to miejsce, gdzie myślimy i projektujemy nieszablonowo, ale dla Ciebie tworzymy wzorce i szablony, z których z sukcesem skorzystasz samodzielnie, czując się pewnie i bezpiecznie ze swoją marką!

   czy wiesz już, że chcesz…

   wnieść swój biznes na wyższy poziom?

   zarabiać tak, jak na to zasługujesz?

   pracować mniej, ale mądrzej, dzięki inteligentnym rozwiązaniom?

   przyciągać klientów, gotowych zapłacić Twoje stawki?

   czy wiesz już, że…

   chcesz wnieść swój biznes na wyższy poziom?

   zarabiać tak, jak na to zasługujesz?

   pracować mniej, ale mądrzej, dzięki inteligentnym rozwiązaniom?

   przyciągać klientów, gotowych zapłacić Twoje stawki?

   jeżeli na chociaż jedno pytanie odpowiedziałaś „tak”, to do dzieła!