fbpx

POBIERZ BEZPŁATNE WORKBOOKI, ROZWIĄŻ NASZ STYLOWY QUIZ — NA DOBRY POCZĄTEK ZMIAN WIZERUNKOWYCH ONLINE i OFFLINE

darmowe

POBIERZ BEZPŁATNE WORKBOOKI, ROZWIĄŻ NASZ STYLOWY QUIZ — NA DOBRY POCZĄTEK ZMIAN WIZERUNKOWYCH ONLINE i OFFLINE

QUIZ „STYLE WIZUALNE”

szukasz pomysłu na wizualny styl swojej marki? Rozwiąż quiz 10 przyjaznych pytań, dowiedz się, jaki styl wizualny pasuje do Twojej marki jak ulał i pobierz graficzny przewodnik po nowym wizerunku!

MINI-WORKBOOK

kręcisz się w kółko z grafikami dla swojej marki i czujesz, że powinnaś coś zmienić, ale przytłacza Cię mnogość opcji – rozumiemy Cię, Dziewczyno! Dlatego przygotowałyśmy dla Ciebie pomoc – krótki przewodnik po świecie moodboardów. Tablica inspiracji to pierwszy krok do skutecznego i pięknego wizerunku.

CHECKLISTA

Chcesz dowiedzieć się, jak stworzyć idealny ebook? Pobierz naszą checklistę, w której przeprowadzimy Cię przez 5 kluczowych obszarów i 33 praktyczne wskazówki projektowe, dzięki którym stworzysz perfekcyjną publikację! Według tych punktów projektujemy każdy z ebooków dla naszych klientek.

CHECKLISTA

zastanawiasz się, czy to jest Twój czas na zmiany na stronie www? Czy Ty i Twoja witryna gracie do jednej bramki i osiągacie właściwe rezultaty? Pobierz naszą checklistę 50 pytań o stronę www i sprawdź, czy popełniasz któryś z podstawowych błędów.