fbpx
studio graficzne SHABLON Karla i Ania

branding

STRATEGICZNY, WYRAZISTY WIZERUNEK DLA WYJĄTKOWEJ OSOBOWOŚCI TWOJEJ MARKI

graficzna strona Twojej marki jest tym, co sprawia, że Twój biznes staje się rozpoznawalny, zapada w pamięć, a Twoje produkty i usługi sprzedają się lepiej, dając Ci upragnioną wolność. Jeżeli poważnie myślisz o swojej marce, przygotuj się na metamorfozę i… wreszcie jasne reguły tworzenia Twoich materiałów promocyjnych.

Logo to tylko początek. Aby przyciągnąć Twoich wymarzonych klientów, zajmiemy się także Twoimi firmowymi materiałami oraz nową odsłoną w mediach społecznościowych i w internecie.

Jeżeli próbujesz zdziałać coś samodzielnie, ale Twoje działania nie przynoszą efektów, to znak, że potrzebujesz naszego wsparcia! Zaczniemy od wspólnej sesji, dzięki której poznamy lepiej Twoją markę, jej misję oraz sprecyzujemy charakterystykę klienta idealnego. Zbudujemy wspólnie strategię komunikacji, dzięki której rozjaśnią się wszystkie Twoje wątpliwości.

Kiedy będziemy się rozstawać po ukończonej metamorfozie Twojej marki, otrzymasz od nas szablony i wskazówki: będziesz mieć pewność, że Twój wizerunek jest Twoim sprzymierzeńcem, a Twoi wymarzeni klienci już czekają, żeby mieć Cię dla siebie!

zobacz, jak pomogłyśmy naszym klientkom stworzyć strategiczny wizerunek i przyciągnąć wartościowych klientów. Od „ugh” do „wow” zaledwie w kilka tygodni!

mówią
GOSIA WRĄBEL

Przed nieszablonową metamorfozą moja strona po prostu wisiała w internecie. Była nieaktualna i brakowało na niej naszych najnowszych realizacji. Teraz jestem przekonana, że moja firma www dobrze prezentuje się w internecie! 

Moja strona stała się lekka i przejrzysta. Treści najważniejsze dla potencjalnych klientów są dobrze wyeksponowane, a w portfolio znajdują się piękne galerie z aktualnymi realizacjami. Dzięki odświeżeniu wizerunku mojej firmy, już w październiku udało mi się zapełnić nowymi zleceniami kalendarz na cały przyszły sezon 2020. Sam proces projektowania i wdrażania strony przebiegał bardzo sprawnie, a interaktywne makiety z możliwością nanoszenia komentarzy to świetne rozwiązanie! Jeśli zastanawiasz się nad odświeżeniem wizerunku swojej firmy, polecam współpracę z Karlą i Anią - to studio graficzne to strzał w dziesiątkę!

Bogna Bojanowska
CEO Mint

Na początku obawiałam się, czy będę w stanie nazwać moje oczekiwania, bo to, że traficie w mój gust wiedziałam od samego początku. Spodobało mi się kreatywne podejście Waszego studio graficznego i poczucie, że jestem zaopiekowana. Mile zaskoczył mnie podarunek powitalny, to niecodzienny gest, który zapada w pamięć.

Projekty Dziewczyn poprawiły mój wizerunek w sieci, unowocześniły stronę, dodały porządnego kopa, ale także usprawniły codzienne działanie. Pomogły mi bardzo tutoriale video z obsługi strony, głos Karli fenomenalny, kojący. Dzięki zmianom powoli ruszamy ze wzrostem sprzedaży, odnotowujemy też więcej wejść na stronę www. Polecam współpracę, bo jest konkretnie, z pomysłem i na czas.

01

04

mówią
Małgosia Pawlińska
Coaching & Mentoring

Dzięki zmianom na mojej stronie www poczułam spokój wewnętrzny, jasno wyznaczony kierunek, uporządkowanie i wyrazistość w tym co i do kogo mówię. Współpraca z wami dodała mi odwagi, by otwarcie i jasno komunikować co i dla kogo robię.

Nie mówiąc już o tym, jak umiliłyście mi obecną pracę! Teraz z ogromną przyjemnością tworzę nowe treści na mojego bloga. Macie świeże spojrzenie na każdy projekt, ogromne wyczucie drugiego człowieka i jego potrzeb, które trzeba ubrać w obraz zamiast słów. Współpracując z Wami czułam, że jestem w rękach właściwych osób. A efekty pracy wyszły rewelacyjne, i jest to nie tylko moje zdanie, również moich czytelników i klientek.

Martyna Kruszyk

Stwierdzenie, że „mój biznes wskoczył na nowy poziom” wydawało mi się przesadzone, ale… właśnie tak się stało! Dzięki nowemu, odświeżonemu wizerunkowi nieprzekonane do tej pory klientki decydują się na pierwszą wizytę.

Moja nowa strona zachwyca elegancją i klasą, a wprowadzone ułatwienia, takie jak sklep internetowy czy rezerwacje online, podnoszą komfort korzystnia ze strony i przyśpieszają zakupy. Dzięki workbookowi ze wskazówkami jak poruszać się w moim nowym wizerunkowym świecie, mam w ręku narzędzie do spójnego zarządzania wszystkimi treściami.

02

04

mówią
Kinga Więckowska

Cokolwiek napiszę, to będzie za mało, aby wyrazić, jak wdzięczna jestem za Wasze serce, umiejętności i zmysł estetyczny. Za rozmowy, porady i profesjonalizm włożony w naszą współpracę. 

Jeszcze raz DZIĘKUJĘ! A obserwującym bardzo polecam współpracę z Dziewczynami. Efekty przeszły moje oczekiwania. 

Żaneta Kajs

Współpraca z dziewczynami z SHABLON to magia doświadczania profesjonalnej obsługi. Mogłabym ją nazwać jednym słowem - FLOW. Umiejętność słuchania potrzeb klienta, ich analizowania i wizualizowania zachwyciła mnie.

Miałam poczucie, że powierzyłam budowanie swojej marki osobistej profesjonalistkom. Moim inspiracjom został nadany właściwy kierunek, a chaos pomysłów został uporządkowany. Dużą wagę przykładam do estetyki rozwiązań, spójności, harmonii. Dziewczyny świetnie poradziły sobie z tak wymagającym klientem. Ta współpraca to była prawdziwa przyjemność. Serdecznie polecam.

03

04

mówią
Axela Rinoa

Karla i Ania to bardzo pozytywne osoby, które pokazały, że mogę im w pełni zaufać. Ich umiejętność aktywnego słuchania klienta połączona ze świetnym okiem designowym to gwarancja spokoju.

Uwielbiam współpracę z dziewczynami! Zanim zaczęłam biznes, kierowałam zespołem kreatywnym, a zatem długo zwlekałam z oddaniem kawałka kreatywnej pracy innym. Powierzając część prac graficznych w ich ręce mogłam bez stresu poświęcić czas na strategiczny rozwój mojego biznesu. Bardzo Wam dziękuję, dziewczyny!

Diana Jankowiak
CEO Energia Tłumaczy

Ania i Karolina pomogły mi ubrać koncepcję marki i bloga stworzonych z myślą o tłumaczach w piękną i funkcjonalną grafikę.

Nie tylko doskonale doradziły wybór elementów identyfikacji wizualnej, ale także zaprojektowały spójne strony internetowej dla bloga i mojej marki osobistej, dzięki czemu moja działalność w sieci zaczyna być rozpoznawalna. Dziewczyny zaprojektowały też całą masę materiałów do druku, z których korzystam z przyjemnością już od 3 lat, a one nie zestarzały się nawet o jeden dzień!

04

04

4
5

co otrzymasz, decydując się na nieszablonowy branding?

KOMPLEKSOWE PRACE NAD WIZERUNKIEM ZACZYNAMY od 6200 PLN NETTO

SZKOLENIE + ZESZYT ĆWICZEŃ

Otrzymasz dostęp do 3 modułów szkoleniowych poświęconych tworzeniu podstaw wizerunku marki. Stopniowo, wraz z kolejnymi lekcjami, wypełnisz zeszyt ćwiczeń z pytaniami, które pomogą Ci określić misję i wizję Twojego biznesu. Pomogą nam zrozumieć, kto jest Twoim wymarzonym odbiorcą, jakie cele będzie realizować Twoja marka, z czego chcesz być znana. Jeśli nie będziesz potrafiła odpowiedzieć na niektóre pytania, nic się nie martw, bo…

STRATEGICZNĄ SESJĘ

…. czeka Cię indywidualna, godzinna sesja wstępna i wspólna burza mózgów. Na spotkaniu przeanalizujemy Twoje odpowiedzi zamieszczone w zeszycie ćwiczeń i uzupełnimy luki. Pomożemy Ci określić archetyp marki, zebrać informacje dotyczące Twojej grupy docelowej, wydobyć z Twojej marki jej unikalne cechy, które podkreślimy wizerunkiem. Po tej rozmowie na pewno odpowiesz na wszystkie WAŻNE pytania i będziesz gotowa do działania na korzyść swojej marki na różnych płaszczyznach.

TABLICA INSPIRACJI I LOGO

Otrzymasz 3 wstępne kierunki graficzne przedstawione na tablicach inspiracji, a następnie, po wyborze jednego kierunku, 3 propozycje logo do wyboru. Na koniec prac otrzymasz logo przygotowane do publikacji online i do druku we wszystkich niezbędnych formatach. Do kompletu możemy także zaprojektować mniej formalny znaczek, który świetnie sprawdza się w mediach społecznościowych.

GRAFICZNY WIZERUNEK

Otrzymasz paletę kolorystyczną opisaną kodami kolorów do druku oraz do użytku w internecie,

dobierzemy fonty dopasowane do charakteru Twojej firmy,

otrzymasz pakiet elementów graficznych dopełniających wizerunek brandu zawartych w jednej grafice społecznościowej (np. Zdjęcie w tle na Facebook, grafika lub stories na Instagram, nagłówek newslettera, you name it, Girl!),

przygotujemy stopkę mailową do użytku w programie pocztowym,

oraz mini-brandbook marki, dzięki któremu nie popełnisz już nigdy więcej żadnego wizerunkowego błędu!

PROJEKTY DO SOCIAL MEDIÓW

Możemy przygotować także koncepcję graficzną i szablony do wykorzystania na Instagramie, Facebooku, Pintereście czy YouTubie,

jeśli nie masz pomysłu na siatkę zdjęć na Instagramie, zaproponujemy Ci możliwe rozwiązania i układ kafelków,

w mediach społecznościowych świetnie sprawdzają się zdjęcia wizerunkowe! Jeżeli uznamy wspólnie, że Twoim kolejnym krokiem powinna być taka sesja, nic się nie martw! Przygotujemy Cię do niej, tworząc plan sesji wraz zaleceniami co do ubioru, póz i lokalizacji!

PROJEKTY UZUPEŁNIAJĄCE

zabłyśniesz niebanalną ofertą, niecodzienną wizytówką, kobiecym katalogiem lub przyciągającą wzrok ulotką – zaszalejemy!

Zadbamy też o pełną spójność Twojej firmowej papeterii, cenników, rollupów czy ścianek wystawienniczych.

A jeśli Twój biznes toczy się głównie online, to przekażemy Ci także szablon mailingu, który będzie budował Twoją rozpoznawalność w mailowym gąszczu wiadomości i podpowiemy, jak radzić sobie z techniczną stroną programów do e-mail marketingu.

wiemy, że Twoja marka jest naprawdę świetna! Czas stworzyć jej wizerunek: atrakcyjny i przyciągający właściwych klientów, a jednocześnie najbardziej autentyczny dla Ciebie, wyrażający Twój potencjał i niepowtarzalną osobowość.

WPÓŁ DO

brandingu

Posłuchaj o naszym podejściu do projektowania wizerunku marki w serii edukacyjnej na YouTube.

4

01

Wpół do brandingu!

Czym jest identyfikacja wizualna, wizerunek strategiczny i branding.

02

Wizerunek strategiczny

O 3 narzędziach, za pomocą których tworzysz wizerunek i osiągasz efekty.

03

Odstraszasz klientów?

O tym, dlaczego nie dasz rady zadowolić wszystkich, i dobrze!

04

Supermoce Twojej marki

O archetypach i silnych stronach Twojej osobowości w biznesie

05

Jesienny styl wizualny

O systemie pór roku w wizerunku i jesiennym stylu wizualnym

06

Zima i wiosna jako style

Czyli jak ubrać markę w zimowy i wiosenny outfit

07

Letni styl wizualny

Jak ubrać markę w letni outfit i czy style można mieszać?

08

Tablica inspiracji

czym jest skuteczny moodboard i jak go stworzyć?

5

nasz proces

01
kontakt

Wyślij nam mail lub zostaw wiadomość na naszej stronie za pomocą formularza kontaktowego. Opisz w kilku zdaniach swoją markę, wyzwania biznesowe, jakie Cię czekają i zmiany, które planujesz wprowadzić do wizerunku. Jeśli informacje zawarte w Twojej wiadomości będą wystarczające, prześlemy Ci link do ustalenia spotkania wstępnego. W trakcie spotkania zadamy kilka pytań, by doprecyzować szczegóły i na podstawie Twoich odpowiedzi przekażemy naszą ofertę mailowo.

02
umowa
Po zaakceptowaniu oferty podpisujemy umowę na usługi graficzne. W umowie sprecyzowany jest zakres naszych usług, wynikający z oferty, termin realizacji oraz wysokość zaliczki i całości wynagrodzenia. Umowa jest dla Ciebie bardzo ważnym elementem współpracy, ponieważ dzięki niej otrzymujesz na koniec majątkowe prawa autorskie. Dopiero od tego momentu możesz oficjalnie i formalnie posługiwać się projektami. Umowa zabezpiecza Twoje i nasze interesy i jest mapą działania przy projekcie.
03
STRATEGIA

Formalności załatwione, więc bierzemy się do pracy na poważnie! Na tym etapie Twoją markę czeka głęboka analiza. W trakcie pracy z modułami szkoleniowymi na platformie edukacyjnej oraz wspólnego spotkania strategicznego wyłonimy misję i wizję Twojej marki, określając jej archetyp. Sprecyzujemy także Twojego klienta idealnego i porozmawiamy o preferowanej stylistyce projektu. Nakreślimy strategię komunikacji graficznej, która będzie wyznacznikiem dla całości kreacji. Swoje pomysły zbierzesz w autorskim zeszycie ćwiczeń, który posłuży do opracowania tablic inspiracji do projektu.

04
projektowanie
Wstępne projekty przygotowujemy w ciągu kilku dni od naszej wspólnej burzy mózgów. Liczbę szkiców logo ustalamy indywidualnie w zależności od potrzeb i budżetu. Tworzymy projekty, opierające się na wyznaczonej strategii i dopasowane do oczekiwań Twojego wymarzonego klienta. Dzięki spójności wszystkich elementów graficznych kreujemy rozpoznawalną markę, której nie da się przeoczyć, a która obrazami mówi więcej niż tysiąc słów.
05
dalsze prace
Do wybranych szkiców wprowadzamy zmiany i modyfikacje według wytycznych, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Na tym etapie proponujemy i podsuwamy dodatkowe rozwiązania. Wprowadzamy trzy serie poprawek w ustalonym budżecie. Pozostajemy w stałym kontakcie mailowym, dzięki czemu trzymasz rękę na pulsie, a proces moderuje nasza managerka projektów. Gdyby trzy serie zmian okazały się niewystarczające, dodatkowe prace rozliczamy w trybie godzinowym.
06
gotowy wizerunek
Po zakończeniu prac czas na płatność. Po płatności przesyłamy finalne wersje plików i przenosimy wraz z płatnością majątkowe prawa autorskie. Zanim się rozstaniemy, upewnimy się, że dokładnie wiesz, jak korzystać ze swojego nowego wizerunku, by przynosił Ci on największy zysk. Po zakończeniu prac spotykamy się na godzinne podsumowanie, w trakcie którego możesz zadać wszystkie swoje pytania. Od tej pory Ty i Twój projekt możecie ruszać w świat i podbijać rynek! Powodzenia!

POTRZEBUJESZ TAKŻE

strony www?

NIESZABLONOWY

magazyn

ŚLEDŹ NAS NA Pinterest

PRODUKTY

w butiku