fbpx
skalowanie biznesu graficznego – co to jest i jak to zrobić?

skalowanie biznesu graficznego – co to jest i jak to zrobić?

Kiedy myślisz o rozwoju swojego studio graficznego, prawdopodobnie widzisz siebie w ferworze twórczej pracy. Uwielbiasz projektowanie, mogłabyś spędzać długie godziny przy komputerze. Wszystko to mogłoby się udać, gdybyś tylko miała więcej klientów. Albo klientów, którzy chcą płacić odpowiednie stawki. Skalowanie biznesu graficznego może rozwiązać Twoje problemy.

czytaj dalej
nieszablonowy SHABLON Karla i Ania blog dla grafików

jesteśmy Karla i Ania, czyli kreatywne duo grafików i strategów komunikacji.

Od ponad 7 lat prowadzimy studio nieszablonowy SHABLON i uczymy jak tworzyć spójny wizerunek, grafiki i strony www dla dziewczyńskich biznesów. Chcemy pokazać Ci, że Ty również możesz pracować na własnych zasadach i prowadzić dochodowe studio graficzne. Mamy nadzieję, że na naszym blogu znajdziesz wiedzę oraz inspirację do zmiany Twojego graficznego biznesu na lepsze!

Zapraszamy!

spotkaj się z nami

zapisz się

Nie wiesz jak wyceniać swoją pracę, tak, by uzyskać wynagrodzenie, które Cię satysfakcjonuje, a Twojemu klientowi wydaje się, że to przecież zabawa i banalna praca? Koniec z tym! Zobacz nasze bezpłatne szkolenie „Jak wyceniać pracę graficzną?” i dołącz do nieszablonowego newslettera dla graficzek i webdesignerek, gdzie uczymy, jak prowadzić dochodowe studio graficzne.