fbpx

jesteśmy Karla i Ania, czyli kreatywne duo grafików i strategów komunikacji.

Od ponad 7 lat pomagamy ambitnym przedsiębiorcom, takim jak Ty, tworzyć wpadający w oko wizerunek i spójną komunikację graficzną, przyciągającą wymarzonych klientów. Zobacz, w czym możemy Ci pomóc i jakie rozwiązania zaproponować. Na naszym blogu znajdziesz wiedzę oraz inspirację do zmiany wizerunku i biznesu na lepsze!

Zapraszamy!

szukaj

spotkaj się z nami

BEZPŁATNE MATERIAŁY

Pobierz "Wizerunek w mooboardzie" jeśli chcesz zacząć pracować nad kolorami, krojami pisma i zdjęciami swojej marki.

Pobierz "Strategiczna strona www", jeśli potrzebujesz zrobić porządki w swoim wirtualnym domu i zacząć na serio korzystać ze swojej strony jako filaru biznesu online.

Trendy w grafice na 2023 rok

Czy jesteś gotowa na nowe graficzne wyzwania? Potrzebujesz powiewu świeżości w wizerunku Twojej marki? A może szukasz pomysłu na szatę graficzną dla klienta? Sprawdź, co w trawie piszczy i dowiedz się, jakie są trendy w grafice na 2023 rok! Poznaj kolory roku, trendujące konwencje i kierunki rozwoju branży graficznej.

czytaj dalej

Identyfikacja wizualna – co to takiego?

Identyfikacja wizualna – co to takiego? Czy to samo co logo? Albo może branding? A może to księga znaku? O matko! Jak to wszystko rozróżnić? Jeśli te zagadnienia spędzają Ci sen z powiek, czytaj dalej! W tym artykule tłumaczymy czym jest, a czym nie jest identyfikacja wizualna i dlaczego jest potrzebna Twojej marce.

czytaj dalej

Trendy w grafice na 2022 rok

Kolejne trendy wizualne pojawiają się w graficznym świecie w zawrotnym tempie. Niektóre z nich wpadają niespodziewanie, trend „zażera”, zatacza coraz szersze kręgi i wtem… znika, bo pojawia się coś nowego. Lubisz wiedzieć, co w trawie piszczy? Przeczytaj, jakie trendy w grafice rozgoszczą się w projektach w 2022 roku i zobacz, jakie rozwiązania możesz włączyć do swoich prac.

czytaj dalej