fbpx

Ewa Tyrała

BRANDING  |  WEB DESIGN

Ewa to przebojowa, uśmiechnięta, energetyczna lektor języka angielskiego. Prowadzi zajęcia z Business English dla pracowników korporacji. Ale jej lekcje w niczym nie przypominają sztywnego klimatu! Wręcz odwrotnie. Właśnie to zawarłyśmy w identyfikacji wizualnej jej marki osobistej. Pozywtyne wibracje, swoboda językowa i łamanie językowych barier.

Zakres prac

Rodzina logo
Key visual z ilustracją portretową autorstwa Atogrzywa
Mini-ebook
Projekty materiałów dla uczniów
Projekt mailingu
Projekt i wdrożenie strony internetowej

Pozostałe zaprezentowane projekty to nasze propozycje uzupełniających materiałów marki osobistej Ewy

Identyfikacja wizualna ilustracja lektor jezyka angielskiego Ewa Tyrala SHABLON Atogrzywa
identyfikacja wizualna fiszki do nauki jezyka angielskiego Ewa Tyrala lektor

Pracując online, nie masz zbyt wielu możliwości zaprezentowania swojej osobowości odbiorcom, którzy pierwszy raz trafiają na Twoją stronę. Dlatego zdecydowałyśmy, że tę pozytywną atmosferę i charyzmatyczną osobowość Ewy zawrzemy na dedykowanej ilustracji portretowej, która stanie się elementem identyfikacji wizualnej. Do współpracy zaprosiłyśmy Magdę Chołaścińską, czyli niezwykle uzdolnioną ilustratorkę Atogrzywę. Jej ilustratorski styl idealnie oddał przyjazne nastawienie Ewy i swobodny klimat zajęć, które prowadzi. Portret Ewy posłużył nam do stworzenia serii materiałów.

Graficzne positive vibes, które zarażają

Pracując z Ewą, zdążyłyśmy się zorientować, że jak nikt Ewa zaraża dobrym humorem. Jej pozytywne podejście do świata nie pozostawia nikogo obojętnym. Rozmawiając z Ewą, mimochodem się uśmiechasz. A to najlepsze, co może się wydarzyć, kiedy uczysz języka obcego i to dorosłych! I my dobrze to wiemy, bo przez lata same uczyłyśmy angielskiego naszych podopiecznych. Dlatego dobrałyśmy energetyczną i radosną paletę kolorów, które nawiązują do barw Wielkiej Brytanii.

paleta kolorów i typografia nostalgia french style
Oprawa graficzna mediow spolecznosciowych - lektor jezyka angielskiego - Ewa Tyrala - SHABLON
Praca nauczyciela to wiele godzin poświęconych na tworzenie materiałów do nauki. Korzystanie z podręczników często jest już zupełnie passe, a najciekawsze lekcje to te, które oparte są o autentyczny materiał źródłowy, uzupełniony autorskimi ćwiczeniami. Dlatego zaprojektowałyśmy ciekawe szablony ebooka i handoutów do dalszej edycji w Canvie.
Projektując szablony ebooka i handoutów dla Ewy, miałyśmy na celu przygotowanie takich wzorców, które nasza klientka w łatwy sposób będzie mogła edytować i wysyłać w formie PDF do swoich uczniów. Dlatego wybrałyśmy program Canva.com, w którym osadziłyśmy projekty do samodzielnej edycji. Efekt? Materiały do nauki gotowe w kilka minut!
Ewa dysponuje kilkunastoma wzorcami stron, które może swobodnie przeplatać, by za każdym razem tworzyć unikatowy materiał, spójny z marką.

Aby zainteresować potencjalnych klientów swoimi lekcjami, przygotowałyśmy dla Ewy mini-ebook “Small talk czyli językowa rozgrzewka”. Materiał można otrzymać po zapisie na listę mailową Ewy, dzięki czemu kontakt z potencjalnym klientem się wydłuża.

lead magnet dla lektora jezyka obcego
Oprócz newslettera, Ewa potrzebowała dobrze zaprojektowanej strony, na której będzie mogła prowadzić językowego bloga, a także sklep z autorskimi materiałami do nauki języka angielskiego.​ Wszystkie informacje zostały zamieszczone w intuicyjny sposób, co sprawia, że marka osobista Ewy profesjonalnie prezentuje się w sieci i zachęca do współpracy.

Przyjazna mobile strona internetowa z ofertą i sklepem

Kolorowa strona dostosowana do wyświetlania na różnych urządzeniach
Możliwość zapisania się na newsletter i pobrania mini-ebooka
Sklep z lekcjami oraz ebookami
System rezerwacji lekcji Acuity Scheduling
Blog pomagający w pozycjonowaniu strony
Możliwość łatwej rozbudowy o platformę e-learningową
Aby umożliwić klientom ​wygodny zakup pakietów lekcyjnych, połączyłyśmy stronę Ewy z Acuity Scheduling, który umożliwia sprzedaż większej liczby lekcji i jednocześnie monitoruje liczbę dokonanych przez użytkownika rezerwacji. Dzięki temu Ewa nie musi pilnować, ile lekcji z pakietu zostało wykorzystane przez danego ucznia.
Sklep z intuicyjną obsługą t​o cenne narzędzie w rękach Ewy. Z czasem będzie mogła rozszerzać jego asortyment o ebooki, fiszki i nagrania audio, a w przyszłości także kursy – sklep przygotowany jest do łatwej integracji z platformami e-learningowymi.
PRZED METAMORFOZĄ
PO METAMORFOZIE
Pamiętasz te piękne czasy, kiedy w szkole na języku angielskim mogliśmy koresponować z pen pals? Dziś odręczne pisanie listów zamieniło się w korespondencję mailową, a pen pals – we współpracowników z zagranicznych filii.
Nawiązując do pisania listów, zaprojektowałyśmy pocztowy stempelek, który uzupełnia branding Ewy jako logo pomocnicze, a formularz kontaktowy na stronie www to list wystający z koperty. Podobnie jak newsletter opatrzony hasłem: Signed, sealed, delivered!
Zaprojektowany wzór mailingu wdrożyłyśmy do programu Mailerlite, konfigurując także proces wysyłki automatycznego maila z mini-ebookiem, który trafia do osób zapisujących się na newsletter na stronie Ewy.
email marketing dla lektora jezyka angielskiego

ZnaczEK I KOPERTA TO NASZA ULUBIONA CZĘŚĆ PROJEKTU.

Prowadzisz działalność edukacyjną w niekonwencjonalny sposób? Chcesz by Twoja szczególna energia znalazła odzwierciedlenie w szacie graficznej Twojej marki?