fbpx

metamorfoza

EWA TYRAŁA: LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO

kluczowe elementy

WIOSENNY STYL WIZUALNY, PEŁNA OPRAWA GRAFICZNA, SKLEP ONLINE, BLOG, ILUSTRACJA

kluczowe elementy

WIOSENNY STYL WIZUALNY    PEŁNA OPRAWA GRAFICZNA    SKLEP ONLINE    BLOG    ILUSTRACJA

energetyczna, radosna, swobodna

Ewa to przebojowa, uśmiechnięta, energetyczna lektor języka angielskiego. Prowadzi zajęcia z Business English dla pracowników korporacji. Ale jej lekcje w niczym nie przypominają sztywnego klimatu! Wręcz odwrotnie. Właśnie to postarałyśmy się zawrzeć w identyfikacji wizualnej jej marki osobistej. Pozywtyne wibracje, swoboda językowa i łamanie językowych barier.

ilustracja portretowa, czyli obecność online pełna charakteru

Pracując z Ewą, zdążyłyśmy się zorientować, że jak nikt Ewa zaraża dobrym humorem. Jej pozytywne podejście do świata nie pozostawia nikogo obojętnym. Rozmawiając z Ewą, mimochodem się uśmiechasz. A to najlepsze, co może się wydarzyć, kiedy uczysz języka obcego i to dorosłych! I my dobrze to wiemy, bo przez lata same uczyłyśmy angielskiego naszych podopiecznych.

Jednak pracując online, nie masz zbyt wielu możliwości zaprezentowania swojej osobowości odbiorcom, którzy pierwszy raz trafiają na Twoją stronę. Dlatego zdecydowałyśmy, że tę pozytywną atmosferę i charyzmatyczną osobowość Ewy zawrzemy na dedykowanej ilustracji portretowej, która stanie się elementem identyfikacji wizualnej. Do współpracy zaprosiłyśmy Magdę Chołaścińską, czyli niezwykle uzdolnioną ilustratorkę Atogrzywę. Jej ilustratorski styl idealnie oddał przyjazne nastawienie Ewy i swobodny klimat zajęć, które prowadzi.

voucher prezentowy
projekt logo
 

dbałość o szczegóły – znaczek pocztowy

Chyba wszyscy pamiętamy te czasy, kiedy w szkole na języku angielskim mogliśmy koresponować z pen pals! Dziś odręczne pisanie listów zamieniło się w korespondencję mailową, a pen pals – we współpracowników z zagranicznych filii. Nawiązując do pisania listów, zaprojektowałyśmy pocztowy stempelek, który uzupełnia branding Ewy, a formularz kontaktowy na stronie www to list wystający z koperty. 

ebook i handouty lekcyjne do samodzielnej edycji

Praca nauczyciela to wiele godzin poświęconych na tworzenie materiałów do nauki. Korzystanie z podręczników często jest już zupełnie passe, a najciekawsze lekcje to te, które oparte są o autentyczny materiał źródłowy, uzupełniony autorskimi ćwiczeniami.

Projektując szablony ebooka i handoutów dla Ewy, miałyśmy na celu przygotowanie takich wzorców, które nasza klientka w łatwy sposób będzie mogła edytować i wysyłać w formie PDF do swoich uczniów. Dlatego wybrałyśmy program Canva.com, w którym osadziłyśmy projekty do samodzielnej edycji. Efekt? Materiały do nauki gotowe w kilka minut! 

zwieńczenie projektu – właściwe miejsce w sieci

Ewa potrzebowała dobrze zaprojektowanej strony, na której będzie mogła prowadzić językowego bloga, a także sklep z autorskimi materiałami do nauki języka angielskiego.​ Wszystkie informacje zostały zamieszczone w intuicyjny sposób, co sprawia, że marka osobista Ewy profesjonalnie prezentuje się w sieci i zachęca do współpracy.

Aby umożliwić klientom ​wygodny zakup pakietów lekcyjnych, połączyłyśmy stronę Ewy z Acuity Scheduling, który umożliwia sprzedaż większej liczby lekcji i jednocześnie monitoruje liczbę dokonanych przez użytkownika rezerwacji. Dzięki temu Ewa nie musi pilnować, ile lekcji z pakietu zostało wykrozystane przez danego ucznia.

Sklep z intuicyjną obsługą t​o cenne narzędzie w rękach Ewy. Z czasem będzie mogła rozszerzać jego asortyment o ebooki, fiszki i nagrania audio, a w przyszłości także kursy – sklep przygotowany jest do łatwej integracji z platformami e-learningowymi.

PRZED METAMORFOZĄ
PO METAMORFOZIE

strona przyjazna mobile

Strona Ewy jest przyjazna mobile: prezentuje się świetnie na smartfonach i tabletach. Ewa nie musi się martwić, że informacje będą nieczytelne dla użytkowników urządzeń mobilnych.

SKLEP POŁĄCZONY Z ACUITY SCHEDULING
GRAFIKA W TLE NA FACEBOOKU
MAILING
voucher prezentowy
MAILING

jesteś gotowa, żeby stworzyć unikalny wizerunek?