fbpx

Droga Kobiety

BRANDING    |    SOCIAL MEDIA

Marka Droga Kobiety to autorski projekt dr Joanny Kot skupiony wokół psychoterapii, rozwoju i kobiecości. Komunikacyjnie marka jest osadzona w archetypie czarodzieja i mędrca, zachęcając odbiorczynie do zajrzenia w głąb siebie. Wizualnie Droga Kobiety wpisuje się w elegancki, harmonijny letni styl graficzny.

kolaż w identyfikacji wizualnej Droga Kobiety

Zakres prac

Logo i znaczek
Paleta kolorów i kroje pisma
Key visual z kolażami botanicznymi
Oprawa mediów społecznościowych
Pozostałe zaprezentowane projekty to nasze propozycje dalszych materiałów marki Droga Kobiety

Kobieca mądrość i harmonia

Te dwa hasła przyświecały naszym wyborom kolorystyki marki, a także kroju pisma, które posłużyło do opracowania logotypu oraz znaczka marki. Harmonijny fiolet w połączeniu z turkusem przywodzi na myśl spokój, wyciszenie, ale także wprowadza atmosferę kontemplacji.

paleta kolorow psycholog psychoterapeuta marka osobista
motywy botaniczne w identyfikacji wizualnej kolaz znaczek

W key visualach marki pojawiają się motywy botaniczne – rośliny w pełnym rozkwicie, symbolizujące pełnię kobiecej mądrości, a także pączki, które dopiero rozwiną swój cały potencjał. Każdy kwiat ma swoją porę, tak samo jak każda kobieta ma swój indywidualny rytm i historię do opowiedzenia.

Zdjecie w tle na Facebooka - psychoterapia psychologia kobiecosc Droga Kobiety
Marka Droga Kobiety jest obecnie w początkowym stadium rozwoju i w pierwszej kolejności skupia swoje działania na stworzeniu społeczności, której bliskie są poruszane przez Joannę tematy związane z psychoterapią, kobiecością i relacjami.

Dlatego priorytetem stało się opracowanie spójnego wizerunku w mediach społecznościowych, a także wzorów postów, które posłużą do wytworzenia atmosfery kontemplacji i wzajemnego zaufania.

Joanna chciała dysponować szablonami, które przyspieszą jej codzienną pracę i pomogą Drodze Kobiety szybciej osiągnąć założony cel.

Pakiet grafik social media objął zdjęcie w tle na Facebooku, grafiki do Instagramowego feedu, a także oprawę relacji wyróżnionych. Wszystkie materiały i składowe kolaży zostały przygotowane w Canvie dla wygody Joanny.
szablony grafik na instagram psycholog terapeuta kobiecosc

Obecnie Joanna samodzielnie tworzy kolaże, komponując je według wypracowanych zaleceń, zawartych w brandbooku marki.

Dodatkowo przygotowałyśmy dla Joanny zestaw fotografii na start. Dzięki nim profil jest różnorodny, a przy tym spójny pod względem kolorów i stylistyki.

Spójne media społecznościowe budujące zaufanie

Wśród powtarzających się motywów tematycznych znalazły się posty z zaproszeniem na webinar, informacją o nowym odcinku podcastu, hasłem inspirującym, a także informacją o usługach i produktach marki Droga Kobiety. Części z nich towarzyszą kolaże.

wzory grafik do mediow spolecznosciowych psychoterapeuta psycholog
Choć głównym celem prac graficznych było opracowanie materiałów cyfrowych, marka Droga Kobiety nie zamyka się w przestrzeni wirtualnej. Wzór, znaczek i elementy botaniczne mogą posłużyć do tworzenia materiałów drukowanych takich jak wizytówka, plakaty, zaproszenia czy opakowania.
opakowanie projekt bibuly ozdobnej

WZÓR MARKI PIĘKNIE PREZENTUJE SIĘ NP. NA OZDOBNEJ BIBULE

wizytowka projekt motyw botaniczny
kolaze kobiece motyw botaniczny retro

Chcesz, by Twoja kobieca marka otrzymała równie elegancki, a jednocześnie kreatywny look? Jesteś psychologiem, psychoterapeutą, pracujesz z ludźmi? Czekamy na Twoją wizję!