fbpx

wizerunek i  strona

PAULINA RYBIŃSKA: FOTOGRAF RODZINNY

kluczowe elementy

JESIENNY STYL WIZUALNY, BRANDING, STRONA LĄDOWANIA, E-BOOK, ŚCIEŻKA MAILOWA

kluczowe elementy

JESIENNY STYL WIZUALNY    BRANDING    STRONA LĄDOWANIA    E-BOOK    ŚCIEŻKA MAILOWA

jesienne dolce farniente

Paulina to fotograf rodzinna z Wrocławia. Dobierając kolory, fonty i fotografie dla jej marki oraz tworząc stronę www, miałyśmy w głowie uśmiechniętą mamę rozrabiaków. Taką, która spogląda na beztroskie dzieciństwo swoich szkrabów. Taką, której blisko do dolce farniente przy kawałku aromatycznego placka ze śliwkami i smakowitej macha latte. Taka właśnie jest sama Paulina i taką markę wspólnie stworzyłyśmy.

strategia laserowego działania

Kiedy myślisz o stworzeniu pierwszej strony internetowej, nie musisz od razu budować kilku zakładek i prezentować pełnej oferty. Możesz skorzystać ze strategii laserowego działania, czyli innymi słowy minimum wysiłku, maksimum efektów. 

Dla Pauliny zaprojektowałyśmy i wdrożyłyśmy ścieżkę rozpoczynającą się od reklamy na Facebooku. Skierowana do odpowiedniej grupy docelowej, zachęca do pobrania bezpłatnego przewodnika po fotogenicznych miejscach we Wrocławiu. Reklama prowadzi do strony lądowania, gdzie Paulina oferuje przewodnik w zamian za zapis na newsletter. Po pobraniu bezpłatnego materiału, odbiorca otrzymuje serię maili, w których Paulina:

  • odpowiada na możliwe wątpliwości potencjalnej klientki, 
  • pokazuje, jak jej usługa może zrealizować potrzeby klientki
  • przedstawia ofertę realizującą dokładną potrzebę
  • oferuje czasowy rabat na usługi.

Dzięki tej strategii już po 2 tygodniach od startu strony Paulina zakontraktowała pierwsze zlecenie w budżecie, który ją w pełni satysfakcjonował. 

Konwersja z tej ścieżki wynosi ok. 60%.

projekt logo
 

przewodnik dla mam, które chcą zatrzymać piękne chwile dzieciństwa

Wymarzona klientka Pauliny to mama, która chce zatrzymać dzieciństwo swoich dzieci jak najdłużej. Często wyciąga telefon i fotografuje szkraby na spacerze, przy zabawie, przy codziennych czynnościach.

Czasem jednak brakuje jej pomysłów na fajne kadry, a podobne ujęcia mnożą się w szybkim tempie w rolce aparatu. Dlatego przygotowałyśmy z Pauliną przewodnik: 10 fotogenicznych miejsc we Wrocławiu.  Wybrałyśmy program Canva.com, w którym osadziłyśmy projekt do samodzielnej edycji, dzięki czemu Paulina może swobodnie korzystać z projektu, tworząc kolejne ebooki. Tak jak to miało miejsce w przypadku dodatkowego prezentu – bonusu – 11. fotogenicznego miejsca we Wrocławiu.

 mówią 

Przed rozpoczęciem współpracy miałam wątpliwości odnośnie ceny i tego, czy ją udźwignę. Po prostu, czy mnie stać na usługi Dziewczyn. Ostatecznie stwierdziłam, że współpraca będzie dobrą inwestycją nie tylko w samą stronę, ale również cały branding. Miałam też przeczucie (i się nie pomyliłam!), że będę mogła liczyć na Karlę i Anię również w innych kwestiach związanych z istnieniem mojej marki w sieci. Dzięki temu jestem pewniejsza wartości swoich usług. 

Efekty? Mam rewelacyjną wizytówkę w sieci (moja www). Mam spójny plan działania (LP oraz newsletter). Dzięki narzędziom, które otrzymałam (branding oraz wiedza) działam bez wstydu, bez zażenowania, z przekonaniem i piersią dumnie wypiętą! Niektórzy znajomi zainteresowali się moją ofertą, widząc, jak profesjonalnie prezentuje się moja marka!

Najbardziej we współpracy podobała mi się rzeczowość i dobra organizacja. Czułam, że jestem w dobrych rękach i że jest to sprawny proces. Z taką szatą graficzną i przemyślaną ścieżką klienta czuję się bardzo profesjonalnie. Odważniej komunikuję swoje ceny, bo z takim wizerunkiem w sieci czuję poparcie w ich statusie premium, jaki chciałabym kreować. Zaczynają też zgłaszać się do mnie klienci kupujący w cenie, za którą wcześniej bałam się oferować.

Współpracę z Karlą i Anią poleciłabym każdej kobiecie, która w swoim biznesie jest „szarą, nieśmiałą myszką” i potrzebuje fachowego dziewczyńskiego wsparcia 🙂

 

Paulina Rybińska

strona lądowania, czyli wszystko, czego potrzebujesz na start

Strona stworzona dla Pauliny jest intuicyjna w obsłudze i gotowa do bezproblemowej rozbudowy w przyszłości. Na kolejnych etapach rozwoju Pauliny nie będzie ograniczał sztywny motyw strony, ani ograniczony zasób narzędzi. 

Strona zbudowana jest na WordPressie, a więc w przyszłości może służyć do prezentacji portfolio oraz prowadzenia bloga. 

Jako strona lądowania spełnia najważniejsze zadanie: oferując bezpłatny prezent za zapis na newsletter, wciąga odbiorców w długotrwałą relację.

strona przyjazna mobile

Strona Pauliny, pomimo skomplikowanych zabiegów graficznych, jest przyjazna mobile: prezentuje się świetnie na smartfonach i tabletach. Paulina nie musi się martwić, że informacje będą nieczytelne dla użytkowników urządzeń mobilnych.

GRAFIKA W TLE NA FACEBOOKU
MAILING
voucher prezentowy

jesteś gotowa, żeby stworzyć unikalny wizerunek?