fbpx

metamorfoza

KOBIECE FOTO & WIDEO
DOROTA BIAŁKOWSKA

kluczowe elementy

STYL FUNKY, ORYGINALNE PORTFOLIO, BUDOWANIE LISTY, WIZERUNEK NAKIEROWANY NA KOBIECE BIZNESY

kluczowe elementy

STYL FUNKY    ORYGINALNE PORTFOLIO    BUDOWANIE LISTY    WIZERUNEK NAKIEROWANY NA KOBIECE BIZNESY

funky, z charakterem, kobiecy.

nowy wizerunek Doroty Białkowskiej jest taki jak ona sama – bardzo kobieca, ale z charakterem!

Dzięki odświeżonemu wizerunkowi i nowej stronie www z wyeksponowanym rozbudowanym portfolio Dorota osiąga swój najważniejszy cel biznesowy: dociera do przedsiębiorczych, kreatywnych kobiet, które chcą zaprezentować swoje produkty lub usługi na zdjęciach i/lub video.

totalna metamorfoza marki

Dorota zdecydowała się na totalną metamorfozę swojej marki. Współpracę rozpoczęłyśmy od zbadania charakteru jej działalności i w oparciu o wnioski zaproponowałyśmy nowy wygląd logo: nowoczesne, kobiece, podkreślające jej silny charakter i markę osobistą. A potem poszło już jak z płatka! Zaprojektowałyśmy dla Doroty nową stronę www w nowoczesnym stylu, nakierowanym na kobiece biznesy, przywodzącym na myśl wnętrze magazynu modowego. Strona eksponuje portfolio filmowe i fotograficzne oraz zachęca odbiorcę do bliższego zapoznania się z sylwetką Doroty. Całość uzupełnia unikalny prezent po zapisie na listę mailingową w postaci checklisty sesji foto.
Efekt finalny? Metamorfoza totalna, zresztą zobacz sama!
PRZED METAMORFOZĄ
PO METAMORFOZIE

 mówią 

Na przestrzeni lat poszukiwałam grafika, z którym chciałabym współpracować, miałam jednak wrażenie, że na rynku nie ma nikogo, kto odpowiedziałby na moje potrzeby, wyobrażenia. Pamiętam moment, kiedy po raz pierwszy trafiłam na stronę www Dziewczyn.Totalnie się w niej zakochałam. Po pierwszym spotkaniu na Skype od razu wiedziałam, że współpraca będzie wyjątkowa, byłam rozemocjonowana z masą nowych pomysłów w głowie i nadzieją na metamorfozę wizerunku mojej marki.
Kolejne etapy współpracy to kolejne bomby energii, pomysłów, niespodzianek od Dziewczyn. Komunikowanie się to była przyjemność – sprawnie i konkretnie. Czułam się bardzo zrozumiana i wysłuchana. Projekt, jaki zaproponowała mi Karla, był odzwierciedleniem tego, co nosiłam w swojej głowie i marzeniach. Wisienką na torcie było przejście Karli przez szereg problemów, które wynikały z mojego braku wiedzy technicznej. Niczym Sherlock Holmes dochodziła kolejno do wszystkich informacji, cierpliwie i wytrwale stawiając moją nową stronę!
Mój przypadek było dość trudny ponieważ mam szeroki zakres usług: filmuję i fotografuję na różnych obszarach. Ciężko zatem było mi się określić, „co konkretnie” robię i w czym się specjalizuję. Razem z Karlą wypracowałyśmy rozwiązanie zawężenia moich usług do tych stricte kobiecych. To było dla mnie niczym olśnienie. Poczułam, że to jest właśnie TO. Większość moich klientów to kobiety i to właśnie praca z nimi daje mi największą radość. 
Wraz ze startem mojej strony www czuję, że wchodzę na kolejny etap swojego biznesu – bardziej świadomy i profesjonalny. To ogromna zasługa Karli i Ani. Bardzo Wam dziękuję, zrewolucjonizowałyście moją markę!
DOROTA
BIAŁKOWSKA

unikatowa prezentacja portfolio wideo i foto

Oferta Doroty obejmuje kompleksową usługę stworzenia cyklu klipów wideo uzupełnionego o sesję fotograficzną, dzięki której jej klientki w dużo prostszy i pewniejszy sposób mogą promować swój materiał wideo. Prezentacja rozbudowanego portfolio filmowego, któremu towarzyszą również zdjęcia utrzymane w klimacie wiodącego klipu, wymagała opracowania wyjątkowego schematu. Dzięki kombinacji galerii wideo oraz galerii fotografii uzyskałyśmy funkcjonalny efekt. Całość podałyśmy w nowej szacie graficznej marki Doroty. Efekt? Sama oceń!

strona przyjazna mobile

Strona Doroty jest przyjazna mobile: prezentuje się świetnie na smartfonach i tabletach. Dorota nie musi się martwić, że informacje będą nieczytelne dla użytkowników urządzeń mobilnych.

lead magnet czyli bezpłatny prezent po zapisie na listę

Zaprojektowałyśmy również oprawę graficzną autorskiego prezentu Doroty, jakim jest checklista do sesji fotograficznej.
Lista w formie PDF to lead magnet, czyli bezpłatny prezent do pobrania po zapisie na newsletter, przyciągający klienta idealnego Doroty. Środek dokumentu zaprojektowałyśmy tak, by razem ze stroną stworzył spójną całość i budował rozpoznawalność odświeżonej marki. Dzięki użyciu elementów dekoracyjnych dokument zyskał magazynowy styl i miłą dla oka formę, zachęcającą do skorzystania z listy.
KLIKNIJ PLAY I ZOBACZ ŚRODEK

jesteś gotowa, żeby stworzyć unikalny wizerunek?