fbpx

BEZPŁATNE SZKOLENIE
DLA GRAFICZEK I WEB DESIGNEREK

Jak pozyskiwać klientów w biznesie graficznym

jako mała firma lub freelancerka

Szkolenie odbyło się w piątek, 12 kwietnia o 10:00 i jest już niedostępne. Ale, nie uciekaj jeszcze! Interesuje Cię tematyka biznesowych kulisów i nie chcesz przegapić kolejnego szkolenia? Zapisz się do naszego Newslettera dla graficzek i web designerek. (psst! otrzymasz też prezent!)

Dołącz do nieszablonowego newslettera dla graficzek i web designerek, gdzie uczymy, jak prowadzić dochodowe studio graficzne. Maile wysyłamy raz w tygodniu, żebyś miała czas na przemyślenia i działanie.

Po zapisie otrzymasz bezpłatne szkolenie „Jak wyceniać pracę graficzną”

nieszablonowy SHABLON Karla i Ania blog dla grafików

O NAS

Jesteśmy Karla i Ania. Przez ostatnie 10 lat działamy aktywnie jako graficzki i strateżki komunikacji pod marką nieszablonowy SHABLON.

Na własnej skórze przerobiłyśmy różne fazy prowadzenia biznesu. Na początku chwytałyśmy się wszystkich zleceń, jakie tylko wpadały nam w ręce. Drobne prace za niewielkie pieniądze wypełniały nam każdy dzień po brzegi. A do tego wiecznie jęczący klienci, głównie z polecenia.

Zdecydowanie nie tak wyobrażałyśmy sobie prowadzenie własnego studio. W końcu klienci z polecenia zaczęli się wyczerpywać i strach zaczął zaglądać nam w oczy. Bo jak sie utrzymać bez zleceń? Skąd je brać? Wtedy zabrałyśmy się poważnie za system, który regularnie przyciąga do nas klientów.