strona lądowania

KURSU NVCLab.pl

kluczowe elementy

linkowanie z LP do checkoutu, automatyczny zapis na listę, materiały kursowe PDF, szablon maila

kluczowe elementy

linkowanie z LP do checkoutu     automatyczny zapis na listę     materiały kursowe PDF    szablon maila

kobieca, lekka, emocjonalna.

Joanna i Emilia skontaktowały się z nami, gdy stworzyły nowy kurs mailowy zatytułowany „Wolni od wstydu”.

Główna obawa autorek dotyczyła charakteru samego kursu – wstyd to nie jest coś, co łatwo pokazać, ani coś, o czym z chęcią rozmawiamy na spotkaniu towarzyskim. Joanna i Emilia potrzebowały strony lądowania, która w przyjazny, skierowany na emocje sposób przedstawi tematykę kursu i zachęci klientów do zakupu.

uproszczenie zakupu i automatyczne połączenie z bazą mailingową

Stronę kursu zbudowałyśmy na przyjaznym użytkownikowi WordPressie, dzięki czemu landing page idealnie współpracuje z obecną stroną główną NVClab.pl oraz sklepem online na silniku WooCommerce. Po kliknięciu przycisku akcji przenosimy się do podstrony z koszykiem, w którym umieszczony jest już produkt w postaci kursu. Użytkownikowi zostaje jedynie zapłacić, a jego adres automatycznie zostanie dodany do listy mailingowej, na którą rozsyłany jest kurs.
Dotknij, żeby przeWINąć

 mówią 

Chciałam, żeby landing page był przejrzysty i piękny. Lubię, jak grafika i zdjęcia „mówią” – gdy można wyczytać z nich dodatkowe informacje. Dziewczynom z SHABLON się to udało! Kurs jest bardzo spójny wewnętrznie. Ma piękną szatę graficzną PDF-ów kursowych, maili kursowych, dodatkowych materiałów. Pewne symbole, czcionki itp. przewijają się cały czas i całość jest bardzo spójna i piękna, a grafika kursu jest często chwalona przez odbiorców.
Emilia
kulpa-nowak
Dotknij, żeby przeWINąć

szablon maila i automatyzacja w programie mailingowym Freshmail

Po zakupie kursu, mail użytkownika automatycznie zostaje zapisany do dedykowanej bazy mailingowej utworzonej na koncie Freshmail. Dzięki tej automatyzacji przygotowane do wysyłki maile trafią dokładnie do tych osób, które wykupiły dostęp do kursu, a Emilia i Asia nie muszą śledzić zamówień i martwić się o wprowadzanie danych.

Żeby konsekwentnie budować rozpoznawalność kursu, zaprojektowałyśmy i przeniosłyśmy do programu Freshmail dopasowany do komunikacji szablon wiadomości mailowej, w której wysyłane są lekcje kursowe. Dzięki temu Emilia i Joanna mogą dowolnie, intuicyjnie modyfikować treść szablonu i dostosowywać do bieżących potrzeb kursantów.

strona lądowania przyjazna mobile

Strona lądowania kursu jest w pełni responsywna: prezentuje się świetnie na smartfonach i tabletach oraz na ekranie dowolnego komputera. Emilia i Joanna nie muszą się martwić, że informacje będą nieczytelne dla użytkowników urządzeń mobilnych.

spójność materiałów kursowych, czyli interaktywne PDFy

Kurs NVClab.pl “Wolni od wstydu” został zaplanowany jako sekwencja 8 maili z lekcjami w formie PDF i audio.

Zaprojektowałyśmy materiały kursowe tak, żeby razem ze stroną lądowania stworzyły spójną całość i zbudowały rozpoznawalność kursu. Każdy PDF to interaktywny plik z miłą dla oka, magazynową częścią wprowadzającą w nowe zagadnienie, praktyką rozwojową oraz miejscem na własne notatki i spostrzeżenia kursanta.

Dzięki tym subtelnym, a jednocześnie nowoczesnym materiałom, kursanci mogą oswoić się z zagadnieniem wstydu i w atmosferze skupienia i otwartości z nim pracować.

KLIKNIJ PLAY I ZOBACZ LEKCJĘ →

jesteś gotowa, żeby stworzyć unikalny wizerunek?

Pin It on Pinterest