wizerunek i blog

ENERGIA TŁUMACZY

kluczowe elementy

PEŁNA GAMA MATERIAŁÓW FIRMOWYCH, SPERSONALIZOWANY BLOG, STRONA ŁATWA W OBSŁUDZE

kluczowe elementy

PEŁNA GAMA MATERIAŁÓW FIRMOWYCH     SPERSONALIZOWANY BLOG     STRONA ŁATWA W OBSŁUDZE

energetyczna, minimalistyczna, soczysta.

wizerunek Energii Tłumaczy to połączenie tych 3 kluczowych cech, które są bardzo bliskie twórczyni marki – Dianie Jankowiak. Od początku Diana miała jasne założenia: dążyła do lekkiej formy z ukrytym odniesieniem do kobiety tłumaczki i bizneswoman. Tak powstało logo oraz seria eleganckich materiałów z nutą soczystego koloru. Ostatnio Energia Tłumaczy otrzymała także nową odsłonę graficzną i techniczną bloga.

nowoczesny minimalizm w połączeniu z kobiecą stroną biznesu

Jeżeli sądzisz, że kobiecy znaczy eteryczny, łagodny lub cukierkowy, nic bardziej mylnego! Wizerunek Energii Tłumaczy to najlepszy dowód na to, że wykreowanie kobiecego wizerunku nie musi opierać się na pastelowych kolorach i złotych dodatkach. Logo marki nawiązuje do minimalistycznych założeń i łączy w sobie elegancką czerń z energetyczną limonką. Diabeł tkwi jednak w szczegółach: ukryta w znaku kobieca głowa jest jednocześnie symbolem rozmowy, dzięki czemu doskonale reprezentuje biznes Diany.

Zestaw materiałów firmowych Energii Tłumaczy konsekwentnie buduje mocny wizerunek z kobiecym pazurem. Gwarantuje także świetne efekty w czasie networkingu i biznesowego spotkania z klientem. Wizytówki i gadżety sklepowe podkreślają profesjonalizm Diany w każdym calu i nigdy nie zostawiają odbiorcy obojętnym!

 mówią 

Ania i Karolina pomogły mi ubrać koncepcję marki i bloga stworzonych z myślą o tłumaczach w piękną i funkcjonalną grafikę. Nie tylko doskonale doradziły wybór elementów identyfikacji wizualnej, ale także zaprojektowały spójne strony internetowej dla bloga i mojej marki osobistej, dzięki czemu moja działalność w sieci zaczyna być rozpoznawalna. Dziewczyny zaprojektowały też całą masę materiałów do druku, z których korzystam z przyjemnością już od 3 lat, a one nie zestarzały się nawet o jeden dzień!
DIANA JANKOWIAK,
ENERGIA TŁUMACZY

uporządkowana, portalowa wersja bloga

Blog Energii Tłumaczy jest obecny w sieci od ponad 3 lat. W tym czasie Diana stworzyła ciekawe portfolio artykułów. W zasobach bloga starsze wpisy zaczęły się gubić, a użytkownicy nie docierali do wcześniejszych artykułów. 

Marnujący się potencjał zamieniłyśmy w przejrzysty, minimalistyczny blog, na którym znalazła się specjalna zakładka dla nowych czytelników (zacznij tutaj), wyróżnione przez Dianę posty oraz wybór artykułów z popularnych kategorii.

Strona jest jasna, czytelna, a charakteru dodaje energetyczna limonka i spokojniejszy odcień butelkowej zieleni, który króluje na stronie marki osobistej Diany.

Dotknij, żeby przeWINąć

strona www przyjazna mobile

Blog Energii Tłumaczy jest w pełni responsywny: prezentuje się świetnie na smartfonach i tabletach oraz na ekranie dowolnego komputera, a Diana nie musi martwić się o czytelność najciekawszych artykułów. Wersja mobilna to specjalnie wybrany zestaw informacji, dzięki czemu użytkownik szybko znajduje to, czego szuka, bez konieczności przewijania strony w nieskończoność.

oprawa graficzna produktów fizycznych

Nieodłącznym elementem działania Energii Tłumaczy jest sklep z produktami zaprojektowanymi specjalnie z myślą o tłumaczach. Logo marki świetnie prezentuje się na taśmie pakowej. Produkty docierają do swoich nowych właścicieli z papierowym podziękowaniem i dedykowanymi metkami.

Efekt wow gwarantowany!

chcesz dodać energii swojej marce?

Pin It on Pinterest