5 boskich #colorpop kont na Instagram

Mar 9, 2018 | design, lifestyle

prowadząc swoją firmę, w szczególności biznes online, po całym tygodniu masz pewnie przesyt informacyjny. Masz listę tego, co powinnaś zrobić w kolejnym tygodniu i rozpiskę artykułów, z których zaczerpniesz nową wiedzę z zakresu marketingu, social mediów lub finansów. Do tego sprawy domowe, śnieg lub deszcz za oknem i totalne rozenergetyzowanie gotowe. A gdyby tak dodać szczyptę koloru, który pozwoli podładować Ci akumulatory?
po kolor wpadaj na Instagram!

Na początku roku pisałyśmy o tym, że trend minimalistycznego scandi powoli ustępuje miejsca kolorowej rewolucji. Jeżeli do tej pory otaczały Cię neutralne barwy, a na Twoim instagramie pojawiały się głównie konta o skandynawskiej estetyce, to dzisiaj proponujemy wprowadzić do codzienności trochę koloru! Możesz wyłączyć myślenie i oddać się radości przeglądania naszych 5 ulubionych, energetycznych kont na Instagram, które znajdziesz pod hashtagiem #colorpop
01
Zdecydowanie najbardziej kolorowe z wybranych kont. Autorka zdjęć, Cyn, jest dekoratorką planów zdjęciowych i telewizyjnych. Jest także wielbicielką Disneya (highfive!). Na swoim profilu pokazuje kolorową codzienność, przeplataną projektami artystycznymi. Jeżeli masz ochotę spojrzeć przez jej różowe okulary, koniecznie śledź jej konto.
02

Matt Crump @mattcrump

Jak sam pisze o sobie: 50% jednorożec, 100% człowiek. Matt to artysta, którego styl oscyluje wokół pastelowych odcieni. Podobne zdjęcia możesz znaleźć pod hashtagiem #candyminimal. Świetnie dopełniające się barwy na koncie Matta sprawiają, że nie można oderwać oczu od jego zdjęć. A do tego ta maska jednorożca… No i jak go nie wielbić?
03

Color Me Courtney @colormecourtney

Courtney wybrałyśmy jako przedstawicielkę kont modowych. Jej umiejętność zestawiania wyrazistych, mocnych kolorów powala na kolana. Courtney mówi o sobie „NYC Color Queen” i boy, oh boy! dziewczyna ma rację. Jej styl wpisuje się w nurt nazywany #colorblocking. Jeżeli kolor dodaje Ci odwagi i animuszu, przejrzyj zdjęcia również pod tym hashtagiem.
04

Erin Stanczyk @erinstanczyk

Było fashion, czas na foodie. I to bardzo apetyczne foodie. Erin jest promotorką zdrowego żywienia, w tym w szczególności diety wegańskiej złożonej z warzyw i owoców. Na jej koncie feeria barw w postaci zachęcających potraw i roześmianych selfie. Erin potrafi tchnąć energię w prosty posiłek, dzięki czemu od razu masz ochotę jeść zdrowiej, mądrzej, a przy tym bardziej kolorowo!
05

Colors Collective @collorscollective

Twórcą tego niezwykłego konta jest Alexis Jesup, zajmująca się wzornictwem przemysłowym w Nowym Jorku. Na swoich zdjęciach pokazuje przedmioty użytku codziennego w nieszablonowych aranżacjach z nutką #candyminimal. Pastelowy żółty, niebieski i różowy to 3 kolory przewodnie, wokół których zbudowany jest profil Colors Collective. Konto Alexis to nie tylko barwy, ale także artystyczne kadry. Niektóre ze zdjęć na naszym nieszablonowym Instagramie inspirowane są twórczością CC. Absolutne must-see!
extra

Zenja @zenjablog

Zauważyłaś pewnie, że nasze ulubione konta prowadzą twórcy zagraniczni. Ale chcemy też wyróżnić polską artystkę – Zenję. Jej instagram jest niezwykle soczysty i mamy nadzieję, że niebawem jej styl stanie się obiektem westchnień wielu polskich artystów. Głównym bohaterem zdjęć Zenji jest kaligrafia i akwarela, ale to dodatki i rekwizyty (gumowe kaczuszki i jednorożce) zamknięte razem z nimi w kadrze sprawiają, że instagram Zenji to połączenie czystej radości i zabawy z fachowym podejściem do tematu.
Jeżeli zainteresowały Cię kolorowe konta na Instagram, możesz zajrzeć jeszcze do: Samantha #travelincolour @thecolorsofsam, czyli konta podróżniczego z kolorem w roli głównej, oraz do Katherine Sabbath @katherine_sabbath, której cukiernicze cuda zetną Cię z nóg.
Warto też śledzić profil A Color Story @acolorstory, który repostuje zdjęcia wykonane przy pomocy filtrów pochodzących z aplikacji o tej samej nazwie. Śledząc to konto, otrzymasz dzienną dawkę koloru i niezwykłych pomysłów od różnych twórców, a przy tym łatwo wyśledzisz te profile, które prawdziwie wyznają zasadę #colorpop!

gotowa na kolorowy atak na Instagramie?

Nasze nadal jeszcze świeżutkie konto to połączenie kolorowej rewolucji ze spokojniejszymi kadrami utrzymanymi w duchu scandi. Jeżeli lubisz ten styl, nie musisz od razu rozstawać się z minimalistycznymi trendami, tylko dlatego, że nadeszła nowa moda. Ale nie tkwij zbyt długo w przeszłości ;).

Połącz dwa nurty i znajdź swój sposób na Instagram a’la Ty!

 

na Instagram

Karla

Czy stać Cię na wizerunek DIY? Przewodnik do pobrania

Na pewno zauważyłaś, jak popularne także w Polsce stały się filmiki DIY, kursy z doskonalenia umiejętności organizacyjnych, fotograficznych czy graficznych. Dzięki nim możesz na spokojnie nauczyć się, jak zaprojektować logo dla swojej marki i jak stworzyć wizerunek Twojej firmy od podstaw. Pytanie tylko, czy rzeczywiście jest to dla Ciebie dobre rozwiązanie i… czy na pewno Cię na to stać?

Czy to koniec ery scandi? Nowe trendy w designie

Scrollowanie Instagrama od dłuższego już czasu przypomina przechadzanie się po skandynawskich wnętrzach, wybieranie stonowanych dodatków do przestrzeni biurowej i zaglądanie do klasycznej szafy złożonej z beży, brązów. Powoli przestajemy odróżniać te kompozycje, a przedstawiany na nich świat zdaje nam się być wyidealizowany. Dlatego rok 2018 wieści koniec ery wszechobecnego stylu skandynawskiego i nowe trendy w designie.

5 boskich #colorpop kont na Instagram

Prowadząc swoją firmę, w szczególności biznes online, po całym tygodniu masz pewnie przesyt informacyjny. Masz listę tego, co powinnaś zrobić w kolejnym tygodniu, do tego sprawy domowe, śnieg lub deszcz za oknem i totalne rozenergetyzowanie gotowe. A gdyby tak dodać szczyptę koloru, który pozwoli podładować Ci akumulatory? Wpadnij na Instagram!

Jak język komunikacji tworzy wizerunek Twojej marki?

Strategiczny, zorientowany na konkretne efekty wizerunek, a o taki właśnie chodzi w biznesie, nierozerwalnie związany jest z językiem, którym posługuje się Twoja marka. Ważne jest nie tylko co, ale też jak mówisz do swojego klienta. Aspekty graficzne i język marki jadą na tym samym wózku: jeżeli są zbyt uniwersalne, trafiają do wszystkich i do nikogo.

cennik usług

Cennik usług na stronie www – tak czy nie?

Każdy biznes online prędzej czy później staje przed tym dylematem. To jak to w końcu jest? Czy warto umieszczać cennik usług na stronie internetowej czy nie? A jeżeli tak, to w jakiej formie będzie to najbardziej korzystne?

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

copyright 2018 SHABLON

Pin It on Pinterest

PODZIEL SIĘ

Podoba Ci się ten artykuł? Pomóż mu dotrzeć do tych, którym może posłużyć!